Program


"Blogvadász"
10

"Blogvadász"

A Blog the Theatre – "nomen est omen", olyan blogszövegeket kutat fel az interneten, melyek közérdeklődésre tarthatnak számot és stílusuk és tematikájuk miatt színházi feldolgozásra is alkalmasak.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2009. április 25. szombat, 20:00

A projekt első szakaszában, 2007 december végéig, az úgynevezett blogvadászok kiválasztanak 15-20 blogot, s ezek szövegrészleteiből 2008 januárjában a projektben magyar oldalról résztvevő három fiatal rendező – Dömötör András, Rusznyák Gábor és Tóth András – és a színház művészei közreműködésével felolvasó-színházi estet tartanak.
Az itt szereplő blogok közül három elnyerte a blogvadászok, a színház művészei és az internetes szavazatok alapján odaítélt díjat, amely a pénzbeli juttatáson kívül a blog kísérleti jellegű színházi feldolgozása.
Nyertes blogok: www.nemjoember.freeblog.hu, www.sebtolvaj.freeblog.hu, www.combfiksz.freeblog.hu 

Ajánlatunk


Ez a mese az ókortól egészen napjainkig jelen van a köztudatban, számos feldolgozás készült belőle. Ez alkalommal táncszínpadon látható a GG Tánc Eger táncművészeivel, Emődi Attila koreográfiájával. Hamupipőke, mint mindegyik lány, egy igazi hercegnő. Főhősnőnk arra vágyik, hogy egy napon megtalálja a saját hercegét és boldogan élnek, amíg világ a világ. Igen ám, de útközben vannak akadályok, amelyeket rátermettségével, némi segítséggel és egy csipetnyi varázslattal sikerül elhárítania. Hogy jön egy üvegcipő a képbe, és miként lesz ez a megoldás? Ebben a mesében is igaz lenne, hogy a jó mindig elnyeri jutalmát? Kiderül…..

Két angol úriember érkezik egy spanyol villába. Egyikük a nejével, Fay-jel, a másik, az idősödő sorozatszínész, Howard pedig a nála húsz évvel fiatalabb Dodie-val. A párok mindössze egy kellemes hosszú hétvégét szeretnének eltölteni főnökük üresnek hitt, dél-spanyol tengerparton fekvő fényűző nyaralójában, ahol ráadásként még Raynor nyomozó és Kutya, a gengszter is felbukkan. A furcsa párok furcsa találkozásához három teljesen egyforma, ámde merőben más tartalmú táska szolgáltatja a végleges, de annál inkább humoros szituációk sorozatát.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!